Новини » Львів 22 червня, 2015, 13:59
На Бурштинській ТЕС розпочали підготовку до зими
Фото: ДТЕК
Фото: ДТЕК

На Бурштинській ТЕС розпочали плановий капітальний ремонт енергоблоку №6 та поточний ремонт енергоблоку №12. Обидва блоки перебувають в експлуатації майже 50 років і були максимально включені до роботи минулого року. ДТЕК готує до зими 2015-2016 рр своє енергетичне обладнання, аби забезпечити надійність його роботи для безперебійних поставок електроенергії споживачам України і тепла населенню Бурштина.

Про це розповів заступник головного інженера з експлуатації Богдан Гетьман. За його словами, ремонтні роботи на блоці №6 триватимуть до 21 жовтня. ­Буде оновлено котел, турбіну, електротехнічне обладнання. Щоб зменшити викиди золи в атмосферу на енергоблоці відремонтують електрофільтр. Відтак енергоблок підвищить потужність з 175 до 185 МВт. На енергоблоці №12 відбудеться ремонт дещо меншого обсягу до кінця червня, ­ будуть оновлені котлоагрегат, турбіна, генератор, трансформатор. Вартість ремонтної програми на ДТЕК Бурштинській ТЕС становить цього року майже 5 млн дол. США.

«За період 2012-2014 рр. компанією ДТЕК було вкладено понад 20 млн доларів в модернізацію обладнання Бурштинської ТЕС, спрямовану на покращення екологічної ситуації в регіоні. ДТЕК дбає про екологічну безпеку і веде активну роботу щодо поліпшення екологічних показників роботи ТЕС заради збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь», ­- зазначив Богдан Гетьман. – Ще 180 млн доларів ДТЕК інвестував впродовж 2012-2015 років у ремонти та модернізацію генеруючого обладнання, аби оновити морально і фізично застарілі енергоблоки».

«Бурштинська ТЕС складається з 12 енергоблоків, на станції працює більше двох тисяч працівників», – ­ розповів директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар. Два енергоблоки ­- №8 та №9 постійно завантажені на об’єднану енергосистему України, інші працюють на Бурштинський енергоострів, забезпечуючи електроенергією 3 млн мешканців Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, областей.

«ДТЕК вкладає кошти в ремонти та реконструкцію, бо розуміє відповідальність за роботу стратегічного для країни генеруючого обладнання. Бурштинська ТЕС ­ найбільш завантажена ТЕС України впродовж багатьох років. Тому заздалегідь проведені ремонти дозволяють запобігти відмовам обладнання під час пікових навантажень і стабільно виробляти електроенергію для країни», – зазначив Андрій Шувар.

Директор Бурштинської ТЕС також розповів, що впродовж 2012-2014 рр з моменту приватизації Бурштинської ТЕС проведено реконструкцію двох блоків Бурштинської ТЕС ­ №5 і №7, а також капітальні ремонти блоків №2, №3, №4 і №12. В ці проекти ДТЕК інвестував за цей час 180 млн дол. США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 19:38 :53