Новини » Події 18 червня, 2015, 3:54
В Саратовському летовищі під крилом ядерного бомбардувальника освятили ікону зі Сталіним

Сьогодні вранці на Енгельське військове летовище в Саратові прибула делегація Ізборському клубу. Лідер цієї спільноти експертів Олександр Проханов представив саратовці неканонічність ікону – Державної Божої матері «Перемога». На ній зображений Йосип Сталін в оточенні маршалів Великої Вітчизняної війни.

 За словами Проханова, ця ікона є першою з циклу, присвяченого 70-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні, – повідомляє Новий Регіон.

Її освятили прямо під крилом бомбардувальники-ракетоносці ТУ-95МС «Ізборськ».

Олександр Проханов зазначив: «Покрова героїчного, святого подвигу воїнів Великої Вітчизняної впала на літак – тепер цей бомбардувальник, ім’я якому «Ізборськ», пролітаючи над Америкою, покаже їм військову міць Росії, як би скаже: Не валяй дурака, Америка!».

Він також сказав, що Ізборських клуб просить Російську Православну церкву переглянути образи героїв ВВВ та зарахувати до лику святих Зою Космодем’янську та інших.

Прохоровське поле в Білгородській області стало місцем для молебню біля ікони із зображенням Йосипа Сталіна. Літію в пам’ять полеглих героїв відслужив афонський ієромонах Афіноген. Мова йде про ікону «Богоматір Державна», на якій зображений генералісимус Йосиф Сталін в оточенні маршалів Перемоги.

Вона була виготовлена ​​рибінськими іконописцями на замовлення «Ізборського клубу».

Нагадаємо також, що, новий пам’ятник з’явився в місті Липецьку: на вулиці Ковальській встановлено бюст Сталіна, який був виготовлений комуністами Північної Осетії і подарований комуністам Липецька.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-26 13:11 :25