середа, 17 червня, 2015, 13:44 Київ
Біля Верховної Ради з’явилася «червона доріжка ганьби»

Сьогодні, 17 червня, перед Верховною Радою кілька десятків мітингарів вимагали від влади зберегти спрощену систему оподаткування. На їхню думку, народні обранці намагаються знищити у країні малий бізнес, запровадивши обов’язкове застосування касових апаратів. На знак протесту підприємці застелили перед ВР «червону доріжку ганьби», на якій зобразили деяких представників влади.

За подією стежив репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

Нововведення, за словами підприємців, створює не тільки додатковий тиск  на малий бізнес, але й нові можливості для корупції серед державних чиновників та контролюючих органів. 

«Своїм рішенням влада фактично знищує спрощену систему оподаткування. Сплачуючи єдиний фіксований податок, підприємці могли забезпечити свою родину. Ми не виступаємо категорично проти касових апаратів. Розуміємо, що вони повинні бути, але з «європейськими функціями». У Європі касовий апарат видає чек, який підтверджує отримання послуги для захисту прав споживачів. Фіскальної функції він не має. Ризик у тому, що наші податкові органи не змінились, корупціонери залишились на місцях, як і інспектори-хабарники, – розповів голова ВГО «Союз захисту підприємництва» Сергій Доротич.

Встановлення та обслуговування касових апаратів обійдеться підприємцям, за їхніми словами, у 50 тисяч гривень на рік. Мітингарі додали, що ці витрати вони будуть вимушені перекласти на плечі покупців, відповідно, підвищити ціни на товари і послуги. 

Акцію на захист спрощеної системи оподаткування протестувальники оголосили безстроковою. Вони зазначили, що до Верховної Ради зі своїми вимогами будуть приходити, поки не досягнуть свого. 

Усі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-18 10:41 :53