Новини » Львів 16 червня, 2015, 15:49
Синютка та «Свобода» на сесії жорстко обмінялися «компліментами»

Львівська облрада не затвердила Програму підтримки органів виконавчої влади, якою передбачалося виділити майже 12 млн грн з обласного бюджету на підвищення зарплат чиновникам Львівської ОДА.

«За» це рішення проголосували 58 депутатів – для його прийняття забракло одного голосу.

З цих грошей, за словами директора департаменту фінансів ЛОДА Олега Демківа, майже 4 млн грн мало піти на видатки, пов’язані з реорганізацією, скороченням чисельності структурних підрозділів ЛОДА – на виплату розрахункових, компенсацій.

«Без цієї програми і фінансування ми не зможемо розпочати процес оптимізації структури ЛОДА», – запевнив Демків.

Прийняття рішення заблокувала фракція ВО «Свобода». Під час обговорення питання голова фракції Йосиф Ситник та голова ЛОДА Олег Синютка публічно обмінялися низкою неприємних звинувачень.

«Коаліційний уряд, який приступив до виконання своїх обов’язків у листопаді минулого року, зокрема, Прем’єр-міністр чітко наголосили, що у 2015 році буде скорочення на 20% державного апарату. Олег Синютка в одному із своїх інтерв’ю теж зазначав, що буде таке скорочення. Зараз шостий місяць його перебування при владі. Я жодного розпорядження на сайті ЛОДА не бачу ні про зміну структури, ні про скорочення, ні про оптимізацію штату. А Прем’єр-міністр розказував, що вивільнена сума, яка буде зекономлена на звільнених, дозволить підвищити заробітні плати тим працівникам, які залишаються», – заявив Ситник.

Він наголосив, що зарплати чиновникам ЛОДА мав би фінансувати Кабмін.

У відповідь голова ЛОДА Олег Синютка сказав: «Йосиф Степанович, за час воєї роботи ви створили настільки «ідеальну» і «досконалу» структуру, що треба потратити багато часу, щоби зробити щось краще. Тому що функціонування було настільки «виважене» і «відповідало» завданням, які стоять перед ЛОДА, що необхідно було залучити висококваліфікованих фахових людей, щоби розглянути це питання і покращити хоча би якісь речі, які залишилися після вашого «господарювання».

Діалог продовжив Й.Ситник фразою: «Я при керівництві Ірини Сех працював 3,5 місяці. Особисто без неї я працював півроку – саме стільки, скільки перебуваєте зараз ви. До речі, ми жодні зміни не зробили, ця структура була залишена «паперєдніками». Таких завдань Уряд нам не ставив… А ви абсолютно нічого не зробили».

На це О.Синютка відповів: «Бачите, ви так мало попрацювали, а ми пожинаємо плоди дотепер!».

Попри те, що депутати інших фракцій висловлювалися за виділення коштів на зарплати чиновникам, аби стимулювати тих до роботи, через позицію фракції «Свободи» рішення було провалено.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 21:13 :58