четвер, 11 червня, 2015, 1:36 Події
29 колона з РФ доставить на Донбас більше тисячі тонн «гуманітарної» допомоги

Колона МНС Росії з «гуманітарним вантажем», як очікується, 11 червня відправиться на Донбас. У складі колони, яка розділиться на дві рівні частини, понад 100 автомобілів

 Про це повідомляє ТАРС з посиланням на прес-службу МНС Росії.

«У її складі понад 100 автомобілів. Планується, що вони вийдуть рано вранці з Донського рятувального центру МНС», – сказав співрозмовник агентства.

Вантажні автомобілі привезуть до Донецька та Луганська продукти харчування, в тому числі м’ясні, рибні та молочні консерви, цукор, сіль, а також предмети першої необхідності і матеріальні засоби для освітніх установ.

Ще напередодні вдень всі машини були завантажені і пройшли обслуговування. «Всі вони технічно справні і готові до руху», – повідомили в МНС.

Після виходу з Донського рятувального центру колона розділиться на дві приблизно рівні частини, одна з яких попрямує в Донецьку, друга – Луганську області, пройшовши всі необхідні процедури на прикордонних пунктах пропуску.

Це вже 29-та колона МНС з «гуманітарною» допомогою для Донбасу. З середини серпня 2014 року в Донецьк і Луганськ вже доставлено більше 36 тис. тонн «гуманітарних вантажів».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 06:29 :52