live
Новини » Львів

У Львові спорткомплекс «Сокіл» повертають у комунальну власність

У Львові спортивний комплекс «Сокіл» за рішенням суду забирають в орендаря – «ФК «Львів».

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

У п’ятницю, 5 червня, на виконання рішення Господарського суду Львівської області від 22.01.2015 р. (справа № 914/4203/14) про вивільнення і повернення приміщення комунальної власності СК «Сокіл» (вул. Патона, 1), яке є на балансі ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради», розпочалася процедура повернення спорткомплексу балансоутримувачу. На місце виконання рішення суду прибули державний виконавець, представник стягувача (управління комунальної власності), балансоутримувач та представники боржника (ТзОВ «ФК «Львів») та державний виконавець.

Як зазначають у міськраді, «під час виконання рішення суду представником ТзОВ «ФК «Львів» Романом Михайлівим на адресу керівника управління молоді, сім’ї та спорту, працівників управління та представників структурних підрозділів ЛМР, а також на присутніх журналістів здійснювалися публічні погрози та залякування стосовно повернення СК у комунальну власність».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що спортивний комплекс «Сокіл» місто свого часу передало в оренду, щоб там був облаштований новий сучасний стадіон для «Євро-2012».

«Орендар не виконав своїх зобов’язань, натомість, якимось чином цей стадіон перейшов у власність інших людей. Два роки тривала судова тяганина, було повністю доведено право міста оперувати цією ділянкою і тим комплексом. І власне в п’ятницю за сприяння виконавчої служби ми повертали це в комунальну власність», – сказав він.

 Loading...
Loading...
Loading...