live
Новини » Регіони

Мешканців та гостей Ужгорода діти розважали грою на піаніно

Вчора, 7 червня, в Ужгороді відбувся Другий фестиваль дитячого вуличного піаніно: з тераси літнього кафе на одній із центральних вулиць міста півсотні юних музикантів виконували свої улюблені твори.

На фестивалі побувала репортер ZIK-Стрім Вікторія Жуйко-Сабо.

Дитячий фестиваль проводиться у місті лише вдруге, але організатори мають намір зробити його традиційним. Це музичне дійство зібрало чимало слухачів – послухати гру юних віртуозів прийшли і мешканці міста, і туристи.

За словами організаторів, учасниками акції стали діти віком від 5 до 11 років, які тішили публіку не тільки грою на піаніно, але й на інших музичних інструментах.

А на відкритті фестивалю виступив справжній маестро – студент другого курсу Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дмитро Шевченко.

«Дуже приємно, що цьогорічний фестиваль зібрав щонайменше в два рази більше учасників, аніж попередній. Ми будемо розвивати цю традицію. Хочемо, щоб він став невід’ємною частиною культурного життя нашого міста. Закликаємо батьків долучати дітей до таких музичних свят», – зазначила організатор події Христина Сигидін.

Водночас із музичною акцією організатори фестивалю провели конкурс дитячого малюнку на асфальті на тему «Моя сім'я ».

Кожен учасник мистецького дійства отримав грамоти та призи, серед яких були солодощі, морозиво, а також квитки на атракціони.

Усі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.Loading...
Loading...
Loading...