субота, 6 червня, 2015, 14:04 Політика
Козяр: Професія рятувальника – це самопожертва і небайдужість до людського горя

В основі професії рятувальника – самопожертва заради інших, небайдужість до людського горя та біди. У цей складний для країни час на них лягає величезна відповідальність.

Про це сьогодні, 6 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, відбувся випуск фахівців, заявив ректор цього навчального закладу Михайло Козяр.

Як повідомляє прес-служба університету, сьогодні дипломи бакалавра та спеціаліста отримали 444 юнаків та дівчат. З них 164 осіб, які навчались за державним замовленням, отримали звання лейтенанта та направлені для проходження служби у територіальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Решта молодих людей продовжать навчання здобуваючи освітньо-кваліфікаційний рівень магістра та спеціаліста. Загалом у 2015 році Університет здійснив випуск близько понад 800 фахівців різного освітньо-кваліфікаційного рівня.

В урочистостях з нагоди випуску взяли участь перший заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький, ректор університету Михайло Козяр, голова Львівської обласної Ради Петро Колодій, керівництво Львівської обласної адміністрації, територіальних підрозділів ДСНС України, інших силових структур, служб та відомств, іноземні делегації.

Вітання від голови ДСНС України Миколи Чечоткіна передав його перший заступник Олег Мельчуцький: «Сьогодення диктує нам нові підходи до роботи у сфері цивільного захисту, підготовки фахівців та наукових кадрів. В назві навчального закладу, який ви закінчили, закладена його суть. На вас покладена висока відповідальність адже результати вашої діяльності – це примноження здобутків та традицій, слави навчального закладу та пожежно-рятувальної служби. Успіх та ваші хороші знання – запорука безпеки, життя та здоров’я громадян та успішного розвитку держави».

У вітальній промові до випускників ректор університету Михайло Козяр зазначив: «Декілька років тому ви зробили свідомий крок та вибрали не просто професію чи фах, ви обрали долю, спосіб життя та мислення де в основі основ – самопожертва заради інших, небайдужість до людського горя та біди. У цей складний для країни час на вас лягає величезна відповідальність. Адже сьогодні запит суспільства на фахівців, які б виконували цілий комплекс завдань, пов’язаних із гарантуванням безпеки людей та держави величезний. Сотні тисяч людей щоденно з надією вдивляються в очі рятувальників в очікуванні допомоги. Сьогодні кредит довіри Українців до ДСНС найбільший серед усіх державних інституцій. Саме ви завтра повинні виправдати довіру мільйонів наших співвітчизників, які очікують від вас конкретних дій».

У цей святковий день до Львова приїхали випускники 1975 року, які через 40 років зустрілися в стінах рідної альма-матер. Цьогорічним випускникам випала унікальна можливість доторкнутися до історії, поспілкуватися з тими людьми, хто творив історію навчального закладу та є гарним прикладом для наслідування.

Після вручення дипломів випускники пройшли урочистим маршем підкидаючи вгору монети на щастя.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 23:08 :00