Новини » Регіони 4 червня, 2015, 18:46
Рівненським письменникам влада пообіцяла кошти на книговидання

4 червня члени постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури і духовності Рівненської обласної ради розглянули звернення Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України та рівненського письменника Валерія Войтовича щодо виділення коштів на видання книг місцевих авторів.

Про це власкору IA ZIK повідомили в прес-службі Рівненської обласної ради.

Виступаючи перед депутатами голова РОО НСПУ Анна Лимич наголосила, що понад два роки кошти на видання книг місцевих авторів не виділялись, припинив вихід і літературно-мистецький журнал «Погорина», два числа якого зверстані та готові до друку. Всього до списку на видання художніх творів у 2015 році включено 16 книг, орієнтовний кошторис на їх видання складає 455 тисяч гривень.

У прес-службі Рівненської облради власкору IA ZIK зазначили, що фінансування проводилося до 2013-го року відповідно до рішення сесії облради, яке ґрунтувалося наданою ініціаторами виділення коштів програмою.

Члени постійної комісії відмітили необхідність видання та популяризації книг рівненських авторів, але, водночас зазначили, що виділити кошти на ці цілі можна лише через відповідну програму.

Депутати рекомендують управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю підготувати та подати на затвердження в обласну раду відповідну програму до чергового засідання постійної комісії. І лише після цього обов‘язково виділять кошти на книговидання.

Розглянули депутати і звернення письменника, краєзнавця Валерія Войтовича з проханням виділити 200 тисяч гривень на видання його проекту «Українське Полісся. Зарічненський край: історія та культура» та 144 тисячі гривень на видання книги «Томаш Оскар Сосновський. Скульптура класицизму».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 11:54 :52