Новини » Львів

На Львівщині пияцтво привело військовослужбовця на лаву підсудних

Яворівський районний суд Львівської області, розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшла з однієї з військових частин, про притягнення до адміністративної відповідальності мобілізованого військовослужбовця А. – за ст.172-20 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, встановив: справді цей прапорщик на службі перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомив сьогодні, 4 червня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівського районного суду.

Суд встановив: 19 травня 2015 року, близько 12 години 40 хвилин мобілізований військовослужбовець, прапорщик, курсант навчального взводу навчальної роти відділення підготовки фахівців технічного тилового забезпечення на території військової частини, що розташована в селі Старичах Яворівського району Львівської області, перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Цей факт стверджується матеріалами справи та поясненням самого підсудного, який визнав вчинене ним правопорушення, щиро розкаявся і просив суворо його не карати.

За таких обставин суддя дійшов висновку, що в діях військовослужбовця А. – наявний склад правопорушення, передбаченого ст.172-20 ч.1 КУпАП.

При накладенні стягнення на особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, суддя враховував характер вчиненого правопорушення, особу, ступінь його вини, майновий стан, обставини, які обтяжують та пом’якшують відповідальність і дійшов висновку, що на громадянина А. слід накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст.33, 172-20 ч.1, 278, 284, 287, 294 КУпАП, суддя постановив: «Визнати винним гр. А у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-20 ч.1 КУпАП, і накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1190 гривень, та стягнути з нього 36 гривень 54 копійки судового збору.

На постанову судді може бути подана апеляційна скарга особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або прокурором протягом десяти днів, з дня винесення постанови до апеляційного суду Львівської області через Яворівський районний суд Львівської області».

 

 

Loading...