Новини » Львів 3 червня, 2015, 15:25
У зоні АТО від серцевого нападу помер боєць із Львівщини Віталій Марочканич

У Сєвєродонецьку помер воїн із с. Верхні Гаї Дрогобицького району, сорокарічний Віталій Марочканич.

Віталій був мобілізований у квітні цього року та зарахований до складу 128 Мукачівської гірсько-піхотної бригади, яка виконує завдання в зоні АТО у Сєвєродонецьку. Попередня причина смерті – серцевий напад.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

У воїна не було сім’ї, батьки померли. Сільська рада спільно з родиною вирішує питання організації похорону та те, як доправити тіло у рідне село. Сприяння у цих питання надає райдержадміністрація і районна рада.

Сьогодні, 3 червня, відбулося термінове засідання районної комісії з питань надання одноразової допомоги учасникам АТО, сім’ям загиблих військових у 2015 році. У засіданні взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, голова громадської організації «Допомога учасникам АТО та їхнім сім’ям» Микола Кобільник, заступник голови районної ради Роман Урбан. Прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги родичам, які займатимуться похованням військового.

Нагадаємо, що за кошти цільової програми з районного бюджету протягом 2014-2015 років одноразову грошову допомогу отримало 7 сімей загиблих героїв з Дрогобицького району.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 10:59 :03