середа, 3 червня, 2015, 14:31 Львів
На Львівському бронетанковому заводі для прикордонників відремонтували п’ятий БТР

У Львові на бронетанковому заводі відремонтували черговий БТР, який незабаром відправлять бійцям у зону АТО. Сьогодні, 3 червня, бронемашину прокатали та освятили.

Як інформує репортер ZIK Соломія Коштура, перевірити бойову машину мали можливість прикордонники, яким вона служитиме в зоні АТО.

Як розповідають бійці, до ремонту БТР був у плачевному стані, стояв на складі в черзі на утилізацію. Неочікувана війна дала машині нове життя.

«Замінювали фактично все, розбирали до корпусу, всі деталі перебирали, деякі потребували відновлення. Нема такої деталі, яка б не була руками знята і поставлена знову», – розповів заступник начальника західного оперативного командування Олександр Книр.

Це вже 5-й БТР, який для прикордонників відновили на бронетанковому заводі і, як завжди, допомогли волонтери.  На ремонт пішло понад 100 тис. грн, які зібрала Народна Самооборона Жовківщини. Активісти також допомагали в пошуку необхідних деталей.

Бронетанковий завод у Львові нині працює фактично безперервно, працівники виходять у три зміни, аби пришвидшити процес.  На ремонт одного такого БТРу потрібно щонайменше місяць.  Прикордонники віддали на ремонт  ще 4 такі одиниці, які у бойовому стані сподіваються отримати до кінця літа.  Дві машини уже на підході, решта в черзі.

За традицією, перед відправленням на Схід машину освятив священик. В зоні АТО вона виконуватиме бойові завдання в секторі М, де нині перебувають львівські прикордонники.

Усі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 03:43 :10