live
Новини » Світ

«Радіо Свобода» пояснило, чому видалило інтерв’ю про Путіна

Видалене інтерв’ю з колишнім петербурзьким бізнесменом Максимом Фрейдзоном, який звинуватив Володимира Путіна в корупції, не було з ним остаточно узгоджене.

«Не будемо говорити про будь-чию провину. Попередні погодження були. Однак остаточно текст не був узгодженим, тож ми ухвалили таке рішення, керуючись правилами етики», – передає РБК слова головного редактора московського бюро «Радіо Свобода» Леоніда Велехова.

Раніше на сторінці сайту, де містився матеріал, з’явилося повідомлення: «Публікація видалена на прохання співрозмовника «Радіо Свобода», який побоювався за свою безпеку. Просимо вибачення».

Фрейдзон розповів, що в 1990-х він кілька разів зустрічався з Путіним у зв’язку з початком спеціальної програми створення поліцейської зброї. При цьому він звинуватив Путіна в отриманні хабара. Як стверджував Фрейдзон, йшлося про $10 тис., а гроші отримав «помічник Володимира Володимировича Льоша Міллер» (йдеться про Олексія Міллера, нинішнього главу «Газпрому»). За словами Фрейдзон, Путін нібито «просто писав суму під час розмови». Бізнесмен зазначив, що «особисто в руки грошей Путіну не давав».

 

Loading...