Новини » Економіка 26 травня, 2015, 0:50
Обладнання для енергозбереження можна виробляти в Україні, – Коболєв

Значну частину обладнання для енергозбереження можна виробляти в Україні, таким чином програми з енергозбереження стануть поштовхом для всієї економіки.

Про це в ефірі телеканалу «ICTV» заявив голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, – повідомляє УНН.

«Ми переконуємо уряд, і нас почули, що програми з енергозбереження можуть стати поштовхом для всієї економіки. Тому що більшу частину обладнання для енергозбереження можна виробляти в Україні. Це створить робочі місця, які в свою чергу будуть робити правильні речі», – сказав голова НАКу.

Також, А.Коболєв заявив, що три міжнародні банки готові дати України дешеві кредити на обладнання з енергозбереження.

Нагадаємо, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ на чолі з Геннадієм Зубком розробило механізм державної підтримки енергоефективних заходів у 2015 році. Так, на початку квітня була прийнята постанова КМУ про компенсації витрат українців з енергоефективності, зокрема придбанню «негазових» котлів, утепленню індивідуальних будинків та багатоповерхівок. Відтепер українці можуть звертатися за компенсацією та кредитами на енергоефективні заходи до трьох банків. Урядом передбачено 343млн грн. на цю програму. Очікується, що додатково на цю програму буде залучено 1,23 млрд грн. приватних інвестицій, а загальний обсяг інвестицій на заходи енергоефективності складатиме 1,5 млрд грн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 06:16 :47