live
Новини » Львів

У Львові 250 волонтерів отримали нагороди від УГКЦ

250 волонтерів, які допомагали активістам на Євромайдані та українським бійцям на сході, отримали нагороди від Української Греко-Католицької церкви. За активну допомогу відзначили і представників української діаспори з Канади.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Активіст Євромайдану Іван, забираючи поранених і убитих під час протистояння, сам отримав кулю, яка ледве не вбила його. Проте, як тільки чоловік одужав, одразу ж зайнявся волонтерською справою. Тепер з іншими майданівцями Іван збирає кошти на джипи для військових і переправляє їх на схід. Особливих заслуг за собою чоловік не бачить.

 Волонтерську подяку також отримав і отець Роман із Торонто. Прихожани у Канаді щомісяця приносять до храму пожертви і передають їх до України.

Зібрати представників усіх волонтерських організацій та груп Львова було непросто, адже більшість не афішують свого доброчинства.

«Ціль цього заходу була об’єднати всіх волонтерів, щоб зібратися, показати скільки нас є багато, що ми є єдині, що у нас всіх спільна мета», –  розповідає координатор форуму Марта Батринюк.

Наразі у Львові планують створити «Центр волонтерства» для кращої координації між благодійниками.

Loading...