Новини » Політика 25 травня, 2015, 17:35
Береза: Щоб тримати світ у напрузі, Путін показово брязкає збройними «м’язами»
Борислав Береза. Фото: Роман Балук/ZIK
Борислав Береза. Фото: Роман Балук/ZIK

Щоб тримати цивілізований світ у напрузі кремлівський диктатор, за традицією своїх духовних наставників Сталіна і Андропова, регулярно влаштовує навчальні тривоги, публічні перевірки боєздатності, концентрацію військ біля кордонів та інші подібні показові брязкання збройними «м’язами».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Борислав Береза.

Нардеп нагадав, що Міноборони РФ за вказівкою Путіна почало раптову перевірку боєготовності авіації і військ ППО.

За його словами, 24 роки, як немає Совка, а традиції правителів комуністичної імперії живуть і донині: «Тоді навіжені генсеки лякали весь світ ядерною війною, а тепер кадебіський полковник повторює їх тактику. То його літаки залітають у чужий повітряний простір, то підводний човен спливе біля берегів європейських країн. А щоб тримати цивілізований світ у напрузі кремлівський диктатор, за традицією своїх духовних наставників Сталіна і Андропова, регулярно влаштовує навчальні тривоги, публічні перевірки боєздатності, концентрацію військ біля кордонів та інші подібні показові брязкання збройними «м’язами».

Береза зазначає, що Радянського Союзу немає, а совковість залишилася. На його думку, її не викоренити з продуктів тієї системи.

«Те, що Путін є таким продуктом, ніхто не сперечається. Гаразд, почекаємо, поки продукт остаточно зіпсується і його викинуть на смітник історії, як прострочений. Виникає лише одне питання. Чи будуть ті, хто прийде на зміну кращими від попередніх або подібними? Відповідь не очевидна. Але ж від цього залежить не тільки перспективи вирішення Донбаської кризи, а й багато іншого», – наголошує нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 13:37 :06