live
Новини » Події 2372

На Яворівському полігоні мобілізовані вчаться воювати у шортах і капцях

На Яворівському полігоні мобілізовані проводять навчання воювати у шортах і капцях

У джинсах та шортах, у капцях та кросівках навчаються воювати на Яворівському полігоні мобілізовані солдати. Солдатам не видали амуніцію.

На це вони поскаржилися журналістам, – повідомляє ТСН.

Із тими речами, в яких приїхали на полігон, хлопці майже місяць місять багнюку й опановують тонкощі військової науки. Живуть у наметах.

Міністерство оборони сьогодні відправило цілу комісію на полігон. Виправдовуються, мовляв, винен тил, а саме – служби забезпечення, які не встигли до 5-ої хвилі мобілізації вчасно запастись амуніцією.

Сьогодні, нібито, вже виділили 5 тисяч комплектів літньої форми на Яворівський полігон. Вояків, які скаржились, обіцяють, не карати. Але й тих, хто напартачив, теж.

«По ситуації в Яворові прийнято міністром оборони відповідне рішення про недбалість по відношенню до працівників, які відповідають за це питання. Навіть якщо ми накажемо тих, хто не виконав вчасно своє завдання, вже є резонанс у суспільстві», – сказав Петро Мехед, заступник міністра оборони. Раніше повідомлялося, що мобілізованих українців на Яворівському полігоні навчають інструктори із зони АТО.

Loading...
Loading...
Loading...