Новини » Регіони 19 травня, 2015, 13:25
Помер голова Спілки письменників Тернопілля Євген Безкоровайний

Учора, 18 травня, пішов з життя голова Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України Євген Безкоровайний.

Йому було 68 років.

«Мій батько Євген Безкоровайний помер сьогодні вночі. У мене немає слів, щоб висловити біль втрати...», – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук син літератора, музикант Зорян Безкорований.

Євген Безкорований залишив по собі значний творчий доробок як поет, журналіст і публіцист. Він народився 24 березня 1947 року в селі Ворвулинці Заліщицького району. Свій творчий шлях розпочав із журналістики після закінчення Львівського університету ім. І. Франка.

Працював у районних газетах, кореспондентом держтелерадіо України у Тернопільській області, головним редактором обласних газет «Ровесник» і «Селянська доля». Автор статей у багатьох газетах та журналах. З 2008 року – голова Тернопільської обласної організації НСПУ.

Євген Безкоровайний вніс значну лепту як член редакційної колегії у створення видань «Тернопільський енциклопедичний словник» та «Тернопільщина. Історія міст і сіл».

З-під його пера вийшли популярні серед читачів поетичні збірки «Яворина», «Профіль любові», «Душа, як сонях», «Осіння сльоза», «І так живу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:08 :28