понеділок, 18 травня, 2015, 16:37 Суспільство
Музей грошей НБУ відкрив свої двері для вільного відвідування

Національний банк України вперше за свою історію долучився до міжнародної акції – Міжнародного дня музеїв, відкривши сьогодні свої двері для вільного відвідування.

Дотримуючись концепції інформаційної відкритості та прозорості, нещодавно Національним банком запроваджено відкритий он-лайн запис на екскурсії до Музею грошей, адже за час його роботи – з 2004 року до 2015 року відвідання музею було обмеженим. Музей грошей заснований 24 березня 2004 року, його фонди, що активно формувалися від початку 80-х років минулого століття, на сьогодні налічують понад 13 тисяч одиниць, серед яких нумізматика і боністика становлять більш ніж 8 тисяч. Також до уваги відвідувачів представлена повна колекція пам’ятних монет України, випущених в обіг Національним банком України, повідомляє прес-служба НБУ.

За словами директора Наталії Гордієнко, Музей грошей Національного банку України – єдина музейна установа держави, яка представляє повну колекцію ювілейних і пам’ятних монет України.

«Музей грошей завжди прагнув бути максимально відкритим для відвідувачів. За час свого існування він прийняв понад 16 тисяч школярів, студентів коледжів і вищих навчальних закладів, службовців і дипломатів, військових, пенсіонерів та інвалідів», – сказала вона та відзначила, що «в багатьох навчальних закладах України з’явилася гарна традиція: кожен новий навчальний рік відвідувати наш музей».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 20:55 :33