Новини » Світ 14 травня, 2015, 14:07
Угорщина підтримає європейське рішення щодо продовження санкцій проти РФ, – Юнгер
Фото: ZIK/EPA/SZILARD KOSZTICSAK
Фото: ZIK/EPA/SZILARD KOSZTICSAK

«Зараз в угорському суспільстві та серед політиків немає дискусій щодо доцільності або недоцільності санкцій. І це при тому, що санкції шкодять багатьом європейським країнам, у тому числі й Угорщині», – зазначив тимчасовий повірений України в Угорщині Михайло Юнгер.

За його словами, ставлення до санкцій змінилося з осені минулого року.

«До того можна було почути різні заяви, і позиція прем’єр-міністра Орбана була досить скептичною. Він неодноразово заявляв, що санкції – це постріл собі у ногу. Але згодом ситуація змінилася. Можливо, це пов’язано з тим, що Україна витримала надважкі військові випробування і вижила. З цього часу тон заяв щодо санкцій змінюється, і від того ж прем’єр-міністра вже немає подібних заяв», – зазначив дипломат.

Така зміна, – впевнений Юнгер, – дозволяє очікувати, що позиція Угорщини щодо санкцій не відрізнятиметься від загальноєвропейської. Зміна настроїв, за словами дипломата, також дозволяє припускати, що минулорічна ситуація із припиненням реверсу газу в Україну через Угорщину не матиме продовження. Про це повідомляє Європейська правда.

Як відомо, саміт ЄС у березні вирішив продовжити економічні санкції проти Росії до кінця 2015 року і прив’язати питання санкцій до виконання мінських угод.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 12:00 :51