Новини » Львів 13 травня, 2015, 15:17
Трускавець приєднався до Європейської ініціативи «Угода мерів»

Трускавець приєднався до Європейської ініціативи «Угода мерів», де обов’язковою умовою є скорочення СО2 не менш як на 20% до 2020 року та розробка плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР).

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформзабезпечення міськвиконкому.

«За підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошено конкурс на реалізацію проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політики сталого енергетичного розвитку», – розповів завідувач відділу Микола Гук. – У рамках проекту до кінця травня на конкурсній основі буде здійснено відбір 2 пілотних міст, яким надаватиметься технічна допомога в розробці планів дій зі сталого енергетичного розвитку тощо. Відділом планування та інвестицій управління розвитку курорту Трускавецької міської ради підготовлено та подано документи на участь в цьому міжнародному конкурсі».

У разі відбору Трускавця, місто отримає шанс на розробку ПДСЕР та підготовку інвестиційних проектів у сфері енергозбереження, що дало б можливість та підвищило шанси міста у залученні додаткових коштів, в тому числі грантових.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:25 :20