Новини » Події 12 травня, 2015, 13:54
Снєгирьов: За «ДНР» воює угорський сепаратистський «Легіон святого Іштвана»
Російсько-терористичні війська на Донбасі. Фото: pohlyad.com
Російсько-терористичні війська на Донбасі. Фото: pohlyad.com

На Закарпатті у зв’язку з проведенням АТО на Донбасі активізувалися політичні сили, які сповідують ідею відокремлення краю від України. За підтримки угорської партії «Йоббік» у складі так званої армії «ДНР» створено добровольчий батальйон «Легіон святого Іштвана», який воює на Донбасі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив співголова ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов.

Він зазначив, що на сторінці «Легіону» у соцмережі «Вконтактє» написано, що вони запрошують «сміливих, порядних людей допомогти Новоросії, Малоросії й Закарпаттю».

«Легіону» потрібні не лише військові, але й медики та техперсонал. Далі – мовою оригіналу:

«Вставайте с нами против Порошенко! Нам нужна свобода для пожелавших выйти из состава Украины регионов Юго-Востока и право на самоопределение для Закарпатья! С Центром, Западом и Севером сами решайте, как будете жить дальше! Ибо пока у вас есть возможность выбора! Пока еще можно разойтись культурно и красиво, как нормальные люди! На Донбассе у нас всего лишь мы! Сводный фронтовой батальон! А есть и другие, в том числе в разных регионах Украины, которые тайно формируются и ждут сигнала».

Дмитро Снєгирьов коментує: «Можемо казати, що угорські та мадярські нацисти від слів про велику Угорщину перейшли до діла, і тепер на Донбасі набувають бойовий досвід. Серед добровольців вже є перші загиблі.

Одним із можливих фінансистів цього «добровольчого загону» називають закарпатського сепаратиста Петра Гецка… Активність Петра Гецка в Інтернеті привернула увагу російських спеціальних служб. Російські ЗМІ почали активно висвітлювати репортажі про «геноцид русинов». Гецка підтримав «Сойм підкарпатських русинів» – русинська сепаратистська громадська організація.

У 2008 році на конгресі русинів він був обраний прем’єром республіки Підкарпатська Русь. Пізніше виявилося, що уряд складається з однієї людини – прем’єр-міністра Петра Гецка. В березні 2014 року Гецко попросив Володимира Путіна «врятувати» закарпатців.

Генпрокуратура України порушила проти Петра Гецка кримінальне провадження за ст.110 ч.2 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб).

В 2003 року в Угорщині була заснована націоналістична праворадикальна партія «Йоббік». Офіційно стоїть на позиціях консерватизму, патріотизму та християнських цінностей. За підсумками парламентських виборів 2010 року, «Йоббік» набрала 16,67% голосів і стала третьою найбільшою фракцією в парламенті Угорщини (47 депутатів).

Наступного дня з цього приводу на офіційному сайті ВО «Свобода» було опубліковано новину із заголовком «Свобода» вітає перемогу правих Угорщини на виборах»…

Сепаратистська мета «Йоббіка» – створення русинсько-угорської автономії на території українського Закарпаття…

27 березня 2014 року за ініціативою партії «Йоббік» перед будівлею угорського МЗС відбулася демонстрація з вимогами повернення Закарпаття Угорщині та визнання так званого референдуму в Криму…».Фото: Дмитро Снєгирьов/Facebook

Останнім часом на Закарпатті,у зв’язку з проведенням АТО на Сході України, активізувалися політичні сили,які сповідують ...

Posted by Дмитро Снєгирьов on 12 Май 2015 г.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 20:37 :02