Новини » Регіони

У Тернополі пам’ятники королю Данилу і Пушкіну одягли у величезні фартухи

Сьогодні, 8 травня, в Тернополі одягнули у величезні фартухи пам’ятники Данилу Галицькому та Олександру Пушкіну. Зробили це організатори фестивалю їжі «Вуличний ринок», аби в такий спосіб заманити містян на свій захід.

Як галицького короля та російського поета перевдягали у кухарів, бачив репортер ZIK-Стрім Андрій Орляк.
«16 та 17 травня у парку Шевченка ми проводитимемо фестиваль вуличної їжі. Це такий собі загальноміський відкритий пікнік. На заході можна буде скуштувати їжу від кухарів-аматорів, адже родзинкою фестивалю і є те, що його учасники – не професіонали у цій сфері», – розповів співорганізатор «Вуличного ринку» Любомир Шимків. 

Він же пояснив, що пам’ятники для кріплення фартухів вибирали так, аби персонажі були дотичні до кулінарної тематики. Мовляв, і король Данило, і Олександр Сергійович любили смачно попоїсти. Перший, згідно з легендою, начебто був засновником тодішнього фаст-фуду, нашвидкуруч готуючи з м’яса провізію у походи.  Другий фанатів від аґрусового варення, яке завжди тримав на робочому столі.

Програма фестивалю розпочинатиметься з 12:00 й триватиме до 22:00. Там, окрім страв, відвідувачам пропонуватимуть й культурний відпочинок. Обіцяють концертну програму від музичних гуртів, різнотематичні конкурси та лекцій від рестораторів. Виручені ж кошти планують залучити на встановлення у Тернополі велопарковок.    

Усі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Loading...