live
Новини » Регіони 636

Рівненські міліціонери через вживання мобілізованими алкоголю провели рейд у селах біля полігону

Сьогодні, 7 травня, на Рівненщині міліціонери провели рейд магазинами прилеглих до військового полігону сіл, де проходять навчання мобілізовані. Правоохоронці вели профілактичні розмови з продавцями щодо заборони продажу військовим алкоголю.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Ірина Мороз, міліціонери розпитували, чи приходять в сільські магазини чоловіки у військовій формі та що найчастіше купують. З продавцями вели роз’яснювальні розмови, адже зі семи смертей мобілізованих на рівненському полігоні, чотири пов’язані із  вживанням алкоголю.

«Раніше було виявлено 4 факти продажу алкогольних напоїв мешканцями села Новолюбомирка, на правопорушників були складені адмінпротоколи і накладені штрафи», – повідомив дільничний інспектор Роман Вада. 

Продавці сільських магазинів розповіли, про заборону продажу алкоголю військовим їх попереджали і раніше, з цим проханням навіть приїжджали з полігону. Продавчині підтвердили, мобілізовані заходять не лише за продуктами та побутовою хімією, бувало, просили продати спиртне. «Було кілька таких випадків, але ми одразу сказали, що не продаємо військовим, в нас висіло оголошення. Вони йшли і не наполягали», – сказала Катерина.

Жінка запевнила, відколи алкоголь військовим не реалізовують, про таку послугу вони просять рідко.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Loading...
Loading...
Loading...