Новини » Київ

Журналісти «Наших грошей»: Чеботар бреше, відхрещуючись від землі у Лісниках

Будинок Сергія Чеботаря. Фото: Denys Bigus/Facebook

Журналісти програми антикорупційних розслідувань «Наші гроші» на телеканалі ZIK довели, що заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар бреше, відхрещуючись від майна у с. Лісники, що під Києвом. Так, у сюжеті програми оприлюднили витяг із офіційного державного реєстру нерухомості, де йдеться, що земля під маєтком записана на доньку заступника міністра.

Нагадаємо, 28 квітня, біля будинку заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря невідомі брутально напали на знімальну групу антикорупційного проекту «Наші гроші» телеканалу ZIK. Нападники побили оператора, розтрощили техніку та втекли з місця інциденту. Телеканал ZIK звернувся до МВС та особисто міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з вимогою максимально оперативно та обʼєктивно розслідувати злочин.

«Будинок заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря збудовано у заповідній  зоні на околиці села Лісники. Зйомки проводилися під час підготовки сюжету про кількох високопосадовців із МВС. На відео видно, як охорона напала один раз. Потім вони повернулися на своєму білому «Фольксвагені транспортері-1123», розтрощили камеру, забрали її, побили оператора, вирвали реєстратор (уже з іншою карткою) та зникли. Під час зйомок на територію вілли заїжджала біла «Камрі» дружини Чеботаря із державним номерним знаком 5555. Після нападу вона теж поїхала геть», – описав подію на своїй сторінці в Facebook Денис Бігус.

Згодом сам Чеботар назвав журналістів провокаторами, брехунами та маніпуляторами, які «дискредитують команду міністерства, що взяла жорсткий курс на боротьбу з корупціонерами».

У свою чергу, журналісти оприлюднили інформацію з офіційного державного реєстру нерухомості, де вказано, що земля під маєтком у с. Лісники записана на Оксану Сергіївну Чеботар – доньку Чеботаря.

«На сьогодні ми знайшли три об’єкти, які належать родині Чеботаря і які не зазначені у декларації. На них у нас є державні акти, адже покидьки реєстри відкривали саме для цього», – наголосив керівник проекту Денис Бігус.

Журналісти навіть передали ці документи начальникові Чеботаря Арсену Авакову. Однак міністр зробив вигляд, що не почув і навіть не побачив ані журналіста, ані документів. Та колектив проекту «Наші гроші» все ж висловлює сподівання, що Арсену Авакову таки вдасться розгледіти у офіційних паперах прізвище свого заступника.

 

Loading...