Новини » Політика

Українці не тільки роблять золоті батони, а й скидають диктаторів, – Береза

Після Майдану в Україні з‘явилось багато молодих людей, які здатні змінити країну. Треба лише об‘єднати їх і додати впізнавоності. Не потрібно розчаровуватися в українцях, адже ми змогли довести всьому світові, що здатні творити дива.

Таку думку під час хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 22:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України, колишній речник «Правого сектору» Борислав Береза.

На думку Берези, чи не найбільша проблема України – в олігархах, які, залежно від зміни влади, переходять з одного табору в інший. Та народ із цим не змириться. 

«Якщо температура кипіння надто велика – кришку таки зірве. Давайте не розчаровуватись в українцях. Адже ми не тільки робимо золоті батони, ми ще й скидаємо диктаторів і доводимо всьому світові, що можемо творити дива. Змінити державу – це справді диво. І ми зможемо це зробити. Я в це вірю», – зізнався Береза.

Однак, наголошує нардеп, щоб «золотий батон» не переріс, до прикладу, у «золоту цукерку», слід зрозуміти, що люди, які володіють значними фінансовими ресурсами, не можуть займатися політикою.

«Бізнесмен повинен залишатися бізнесменом, людиною, яка відповідально сплачує податки та створює нові робочі місця. Непорядно заявляти, що ти зав‘язуєш із бізнесом, а насправді продовжувати ним займатися. Хай навіть з делегованими повноваженнями. Потрібно виконувати свої обіцянки», – вважає Береза.

Та все ж він сподівається, що рано чи пізно в Україні таки з‘явиться політик, який не лише зможе об‘єднати країну, а й змінить її.

«Люди після Майдану не пішли внікуди. Хтось із них став волонтером, ще хтось пішов на фронт або в політику. Багато хто чекає, щоб прийшла людина, яка б задала напрямок, куди рухатись далі. Цих людей потрібно лише об‘єднати, припідняти і добавити їм впізнаваності», – резюмував Борислав Береза.Loading...