live
Новини » Львів 1416

Мобілізовані на Яворівському полігоні сплять на холодній долівці

Намет для мобілізованих на Яворівському полігоні. Фото: Роман Балук/ZIK
загрузка...
загрузка...

Учора, 4 травня, ввечері власкорові IA ZIK потелефонували мобілізовані військовослужбовці, які перед відправленням в зону АТО проходять на Яворівському полігоні (Львівська область) бойовий вишкіл, й поскаржилися на нелюдські умови проживання.

За словами вояків, вони сплять на холодній долівці, бо спальні мішки їм не видали.

«Одяг ніде посушити, ходимо у капцях», – повідомили мобілізовані.

Коли журналіст відповів, що не так давно державні мужі на чолі з Президентом, інспектуючи українсько-американські навчання, клялися-божилися, що наші вояки матеріально забезпечені не гірше від військовослужбовців зі США, – у телефонній слухавці пролунав дружний сміх.

Власкор IA ZIK повідомив цю інформацію голові Яворівської РДА Орестові Гнипу, який обурено мовив, що лише нещодавно на полігон відправив 20 спальників. Куди вони поділися, вияснить.

А сьогодні, 5 травня, у коментарі власкорові IA ZIK голова Яворівської РДА Львівської області сказав, що інформація підтвердилася: справді мобілізовані на Яворівському полігоні мерзнуть.

«Уже поїхали нині вранці гінці в Хмельницький за спальниками для військових на Яворівському полігоні», – наголосив голова Яворівської РДА.

Нагадаємо, що опісля втручання IA ZIK військовослужбовцям польового госпіталю таки видали сокири, привезені волонтерами й приховані командиром; а також – мешканці Яворова скинулися на рентген-плівку, щоб застуджені на Яворівському полігоні вояки могли пройти медогляд у районній поліклініці.

Loading...
Loading...
Loading...