Новини » Економіка 30 квітня, 2015, 18:27
Віце-президент ЄК 5 травня у Брюсселі обговорить роль України в енергопостачанні Європи

Віце-президент Європейської комісії з питань енергетики Марош Шевчович 5 травня у Брюсселі обговорить роль України в енергопостачанні Європи як основного транзитера природного газу.

Згідно з повідомленням на сайті ЄК, обговорення відбудеться у рамках енергетичної конференції з безпеки (European Court of Auditors Energy Security Conference), пише Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, М.Шевчович і міністр закордонних справ України Павло Клімкін 28 квітня в Києві обговорили перспективи співпраці України та Євросоюзу в енергетичній сфері. Особливу увагу було приділено питанням залучення України до процесу створення Енергетичного співтовариства, інтеграції української газотранспортної системи (ГТС) в європейську мережу транспортування та зберігання газу.

Україна у рамках реформування внутрішнього ринку газу має намір створити керуючі компанії, у власність яким буде передано ГТС та підземні сховища газу країни.

У цих керуючих компаніях Україна має намір залишити за собою контрольний пакет, а решту акцій можуть придбати європейські та американські компанії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 12:55 :48