Новини » Львів 28 квітня, 2015, 11:18
У Львові рибалки принесли смітник до обласної ради для очищення рибінспекції

Сьогодні, 28 квітня, Львівську обласну раду пікетували активісти громадських організацій, які вимагали люструвати начальника обласної держрибоохорони Леоніда Кравця, інакше вони вдадуться до народних методів очищення влади.

Про це повідомила репортерка ZIK-Стрім Олена Маляренко.

Кілька десятків любителів риболовлі та небайдужих громадян прийшли до обласної ради, щоб вимагати звільнення очільника Львівдержрибоохорони Леоніда Кравця. За їхніми словами, цей чиновник не виконує належним чином своїх обов’язків та зловживає посадою, зокрема, не звертає уваги на промислове забруднення річок та на браконьєрський вилов риби.

«У нас в Червонограді до річки вже неможливо підійти, бо вона забруднена стічними водами з м’ясокомбінату та спиртзаводу. Через викиди на поверхні річки утворилась якась драглиста речовина, риба гине, недавно у воді виявили холерну паличку. Усе це впадає в Буг, але рибінспекція того не бачить», – сказав учасник пікету, рибалка Олександр Цариковський.

Рибалки принесли під облраду смітник, кілька покришок та погрожували народною люстрацією керівнику рибінспекції, якщо його не звільнять з посади. Пікетувальники вигукували: «Керівнику рибінспекції – ганьба!».

«Ми вимагаємо усунення з посади Кравця, всіх його заступників та теперішніх рибінспекторів. Потрібен публічний конкурс на місце очільника рибоохорони області, щоб прийшла нова, порядна людина та набрала собі у команду нових інспекторів, а не ту рибну мафію, яка діє на Львівщині нині», – наголосив організатор пікету, представник львівського осередку «Громади рибалок України» Володимир Ткачик.

До обласної ради прийшли також ті, хто підтримує чинного керівника Львівдержрибоохорони, які намагалися роздавати листівки з якимось компроматом на активіста Володимира Ткачика. Щоправда, вони відмовилися назвати себе, а коли правоохоронці спробували встановити їхні особи, розповсюджувачі листівок швидко покинули місце проведення пікету.

Представники пікетувальників зайшли до сесійної зали, де їм надали можливість обґрунтувати свої вимоги щодо звільнення очільника Львівдержрибоохорони. Депутати обласної ради прийняли до уваги інформацію рибалок і пообіцяли створити спеціальну комісію, яка перевірить звинувачення, пред’явлені Леоніду Кравцю.

Усі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:19 :39