live
Новини » Львів

Львів отримав понад 265 млн для надання пільг і субсидій населенню

Депутати ЛМР на сесії 23 квітня внесли зміни до бюджету Львова на 2015 рік.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Так, обранці схвалили збільшення загального фонду міського бюджету на 268 млн 190 тис. грн за рахунок субвенції з держбюджету, у тому числі: на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг – на 265 млн 405 тис. грн та на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які до 2015 року отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 2 млн 784 тис. грн.

Також депутати додатково виділили 348 тис. грн управлінню культури ЛМР на «Книговидання» для погашення кредиторської заборгованості за цією статтею, яка виникла станом на 1 січня 2015 року; 2 млн 300 тис. грн – департаменту гуманітарної політики для підтримки у квітні-червні 14 ДЮСШ, які були переведені на міське фінансування; 163,1 тис. грн – управлінню комунальної власності для виконання постанови Львівського апеляційного адміністративного суду щодо виплати зарплати за час вимушеного прогулу.

Крім того, 698,9 тис. грн депутати виділили управлінню капітального будівництва на виконання ухвали Господарського суду у Львівській області.Loading...
Loading...
Loading...