Новини » Регіони 22 квітня, 2015, 17:36
В Івано-Франківську передали гуманітарну допомогу для ста сімей переселенців

Сьогодні, 22 квітня, в Івано-Франківську, в народному домі «Просвіта» передали допомогу переселенцям з Донецької та Луганської областей.

За передачею спостерігала репортер ZIK-Стрім Вікторія Гордієнко.

Таку допомогу отримають багатодітні сім'ї, матері-одиначки, діти-інваліди та сім’ї, які потребують соціального захисту. Їх відібрала Екуменічна служба допомоги Угорщини. Це 30 сімей-переселенців з Франківська й ще 70 – з області. У складі гуманітарної допомоги, яку вже сьогодні передадуть тим, хто цього потребує, і продуктові набори, засоби гігієни, побутова хімія та інше.

«Ми тішимося, що це вже четверта допомога, яка приходить від угорської сторони. Вони прекрасно розуміють що це за проблема. І що люди опинилися в складних життєвих ситуаціях. Ми також розуміємо, що цією акцією не вирішимо проблему, але ці рис, гречка, цукор, олія та памперси допоможуть сім'ям хоча б на 2-3 місяці», – розповіла голова правління молодіжно-громадського центру «Еталон» Леся Аронець.

До роздачі гуманітарних подарунків долучилися й рятувальники міста, адже, як запевнили організатори акції, кожен з пакунків доволі важкий та об’ємний.

Ще 3300 потребуючих сімей, які виїхали із тимчасово окупованих територій України,  стоять на обліку в регіональному штабі.

До збору коштів долучилися Екуменічна служба допомоги Угорщини та міжнародна організація «Акт Альянс». У рамках співпраці з міжнародними організаціями, які долучилися до збору коштів з передставників ЄС, щоб допомогти внутрішньопереселеним особам, що знаходяться у складній ситуації, вдалося спакувати необхідні та вартісні пакунки з допомогою.

«У мене троє дітей, і насправді найважче – це коли вони хворіють. Багато із проблем, з якими стикнулися на початку, уже вирішили, але й зараз дечого бракує. Наприклад, меблів», – розповіла переселенка з Констянтинівки Донецької області Єлена.

Вже невдовзі таку ж цільову гуманітарну поміч отримають переселенці Львівської та Закарпатської областей.

Всі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:31 :22