середа, 22 квітня, 2015, 10:51 Суспільство
Ірен Роздобудько представить «Ґудзик-2» уже завтра
Ірен Роздобудько. Фото: ltdaily.info
Ірен Роздобудько. Фото: ltdaily.info

Завтра, 23 квітня, о 19.00, у Києві відбудеться презентація довгоочікуваного роману відомої української письменниці Ірен Роздобудько «Ґудзик-2. Десять років по тому».

Як повідомили організатори презентації у Facebook, письменниця представить книгу у книгарні «Буква» на вул. Хрещатик, 13. Вхід вільний.

Крім того, презентація книги відбудеться у на Книжковому Арсеналі (вул. Лаврська, 12) у п’ятницю, 24 квітня, о 15.00.

За даними видання ЛітАкцент, у травні-червні презентації відбудуться в Києві, Полтаві, Черкасах, Львові, Дніпропетровську, Одесі, Рівному.

Нагадаємо, 17 грудня, Ірен Роздобудько поставила крапку на редагуванні книги, що є продовженням роману «Ґудзик».

У «Ґудзику-2» герої її книги стали на 10 років старшими. У книзі письменниця відповідає на питання, чи знайшов головний герой свою кохану.

«Герої розповідають про те, як склалося у них життя через 10 років. Описую події в книзі за сучасних років. Сучасні стосунки між людьми. Як ми політично змінилися з того часу. В якій зневірі живемо», – розповіла Ірен Роздобудько.

Довідка ІА ZIK.

«Ґудзик» вийшов у світ 2005 року. Тоді ж твір отримав перше місце на конкурсі «Коронація слова» в номінації «роман».

Дія роману починається наприкінці 80-х років минулого століття. Фатальна зустріч у мальовничому куточку Карпат змінила життя головного героя Дениса. Він пройшов усі кола пекла в Афганістані, але вижив. 20 років потому ми знову бачимо Дениса, але тепер він – успішний керівник рекламної компанії. Проте минуле кохання знову увірвалося в його життя, і все летить шкереберть.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 21:30 :13