Новини » Політика 21 квітня, 2015, 18:19
Екс-регіонал просить ВР нагадати, чи голосував він за «диктаторські закони»

Депутат Олександр Пономарьов, який під час Майдану входив до фракції Партії регіонів, не пам’ятає, як він голосував за «диктаторські закони», ухвалені Радою руками 16 січня 2014 року.

Такий висновок можна зробити з його запиту до апарату Верховної Ради, фото якого оприлюднив фотограф Владислав Содель на своїй сторінці у Facebook.

«Депутат Пономарьов, член Єремєєвської депутатської групи «Воля народу» не може пригадати, чи тягнув він свою клешню, за диктаторські закони, чи ні...» – написав фотограф.

 

Пам'ять відшибло, чи амнезія по-ригівські...Депутат Пономарьов, член єремєєвської депутатської групи "Воля народу"не мо...

Posted by Vlad Sodel on 21 квітня 2015 р.

Голосування депутатів у будь-який час можна подивитись на сайті Верховної Ради.

Так, згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті, з диктаторських законів Пономарьов підтримав Закон про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян, пише Українська правда.

Цей закон підсилював контроль за діяльністю громадських організацій, забороняв рух колоною більше 5 машин без узгодження з МВС, Фактично забороняв пікетування будівель політиків, забороняв носити шоломи та маски, встановлювати намети під час акцій протесту, забороняв допомогу мітингувальникам, підвищував розмір штрафів за непокору співробітникам правоохоронних органів, вводилося поняття «іноземний агент» як у Росії, тощо.

Переважну більшість законів в той день депутати голосували руками з порушенням регламенту. Тому на сайті ВР немає детальної інформації про голосування конкретних депутатів за певні закони.

Згідно з сайтом ВР, Пономарьов не підтримав зміни до кримінально-процесуального кодексу про заочне кримінальне провадження.

Пономарьов залишався у фракції Партії регіонів до 3 червня 2014 року. У Верховній Раді цього скликання він входить до групи Ігоря Єремеєва «Воля Народу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 09:29 :50