Новини » Події

Заступників начальника Львівської митниці обшукали у справі контрабанди бурштину

Фото: ZIK

Співробітники СБУ провели обшуки у робочих кабінетах та помешканнях двох заступників начальника Львівської митниці у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) ККУ.

Про це 15 квітня у коментарі IA ZIK повідомив начальник УСБУ у Львівській області Віктор Андрейчук.

Як повідомив В.Андрейчук, були викриті зловживання посадових осіб Львівської митниці під час митного оформлення несупроводженого багажу громадянина України, який намагався перевезти через кордон 114 кг бурштину.

«У рамках здійснених заходів встановлено, що головний інспектор митного поста «Скнилів» Львівської митниці за вказівкою посадових осіб (заступників начальника, – ZIK) Львівської митниці, зловживаючи службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди навмисно не застосував у повному обсязі необхідні форми митного контролю, у результаті чого було створено умови для переміщення багажу, у якому було дорогоцінне каміння – бурштин в сировині. Вага бурштину 114 кг. Його вартість – понад 2,5 млн грн», – повідомив очільник УСБУ Львівщини.

За його словами, обшуки були проведені у робочих кабінетах та в помешканнях двох заступників начальника Львівської митниці у межах спільної операції львівського та київського управлінь СБУ.

«2 квітня слідчий відділ прокуратури Києва повідомив про підозру головному інспектору митного поста «Скнилів» у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 364 ККУ. За цей злочин передбачено позбавлення волі від трьох до шести років, позбавлення права обіймати певні посади або займатися певним видом діяльності на термін до трьох років», – додав В.Андрейчук.

Причетність до зловживань керівництва Львівської митниці має встановити слідство.

«Якщо у процесі слідства буде доведено, що хтось до цього причетний, повірте, ніяких проблем не буде. Усі винуватці будуть притягнуті до відповідальності.

Для СБУ немає авторитетів. Тому ми закликаємо людей: якщо є якась інформація, звертайтеся. Я гарантую, що ми все перевіримо і доведемо справу до суду», – запевнив В.Андрейчук.

Як повідомляла IA ZIK, співробітники СБУ провели обшуки у кабінетах та у приватних помешканнях двох заступників начальника Львівської митниці. Про це IA ZIK повідомили джерела у правоохоронних органах.

Одразу після цього начальник Львівської митниці Микола Горобинський пішов на лікарняний.

 

Loading...