Новини » Політика 15 квітня, 2015, 22:10
Калашников шантажував організаторів Антимайдану, – Береза

Екс-регіонал Олег Калашников перед смертю шантажував організаторів Антимайдану і готовий був співпрацювати з українськими спецслужбами.

Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат Борислав Береза.

«Поінформовані джерела в спецслужбах України повідомляють, що убієнний сьогодні Олег Калашников був готовий почати співпрацювати з компетентними органами в плані дачі показань. Чому? Тому що залишившись без фінансового підживлення почав шантажувати своїх колишніх наймачів тим, що розкаже, як він організовував «титушек», хто це фінансував і через кого організовувалися всі процеси. Для підтвердження серйозності своїх намірів він почав контактувати з правоохоронними органами», – повідомив Береза.

За його словами, існує зв’язок між заявою комітету Ради з протидії корупції про те, що якщо через два місяці не буде якісних змін у розслідуванні злочинів на Майдані, буде ініційована відставка всього силового блоку.

«Хтось сприйняв нашу заяву більш ніж серйозно і почав «зачищати» кінці. Низка дивних самогубств екс-регіоналів, а тепер і вбивство Калашникова, викликають питання до правоохоронних органів. Сподіваюся, що відповіді українське суспільство отримає», – додав Береза.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 11:47 :25