Новини » Економіка 1 квітня, 2015, 20:27
Яценюк закликав німецький бізнес інвестувати в ГТС

Україна вдячна західним партнерам за економічну підтримку, але ще більше розраховує на прихід інвесторів.

Про це Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сказав, виступаючи в середу у Фонді Конрада Аденауера, передає кореспондент Укрінформу в ФРН.

«Ми цінуємо підтримку американських США і європейських партнерів, що дають Україні шанс стати членом великої європейської родини», – запевнив Яценюк.

Водночас він зазначив, що поки цієї допомоги недостатньо. Він звернув увагу, що минулого року Україна отримала від міжнародних організацій 9 млрд дол., але виплатила за боргами 14 млрд.

«Ми не можемо витратити ні пенні на соціальну безпеку, ні на військові цілі – ці кошти спрямовані прямо на виплату боргів і стабілізацію валюти», – пояснив Яценюк, зауваживши, що це не гранти, а саме позикові гроші. «Кредити – серйозна підтримка, – продовжив Прем’єр, – але Україні потрібні інвестори, насамперед у сільському господарстві, енергетиці, інфраструктурі... Торік ми провели закон, що дозволяє інвестувати в нашу газотранспортну систему. Це повністю убезпечить транзит газу, знизить російський газовий вплив на ЄС. Тож давайте», – закликав Яценюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 03:40 :43