Новини » Львів 31 березня, 2015, 13:11
Школу-садок в Яворові взяв під опіку благодійний фонд, створений багатодітною матір’ю

Сьогодні, 31 березня, в місті Яворові Львівської області керівник благодійного фонду з опіки над родинами вояків 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького, багатодітна мати Ольга Козак та її соратники-меценати зустрілися з директором «Навчально-виховного комплексу Дошкільний заклад – СЗШ І ступеня».

Мета – напрацювання заходів, спрямованих на адресну допомогу дітям, чиї батьки захищають Вітчизну в зоні АТО. Про це передає власкор IA ZIK.

Директор школи-садка з військового мікрорайону Яворова Любов Борис розповіла благодійниці про те, що майже в кожна дитина цього освітянського закладу чекає з війни додому батька.

Учасники зустрічі вже домовилися про матеріальну допомогу дітям поранених військовослужбовців та матеріальну допомогу для проведення патріотичного скерування заходів, зокрема, уроків мужності, акцій з написання листів до бійців на війну тощо.

У коментарі власкорові IA ZIK голова благодійного фонду Ольга Козак наголосила, що обов’язково підтримає вагітну дружину важко пораненого офіцера Андрія Фітака – Наталію, їхню маленьку донечку Веронічку та малюка, який має з’явитися на білий світ ось-ось.

Нагадаємо, що багатодітна мати з села Наконечного Яворівського району Львівської області Ольга Козак створила благодійний фонд для допомоги родинам військовослужбовців, які воюють в АТО. Насамперед, своїм піклуванням ця українка охоплює дітей вояків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:25 :56