Новини » Київ

Екс-керівників міліції Києва оголосили у розшук через штурм Майдану

Фото: bigmir.net

Колишньому в. о. начальника Головного управління МВС України у Києві та його заступнику – начальнику громадської безпеки ГУ МВС у Києві повідомлено про підозру в організації штурму Майдану в ніч з 18 на 19 лютого. Підозрювані оголошені у розшук.

Про це повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України у кримінальному провадженні про вчинення умисних вбивств учасників акцій протесту та за іншими фактами незаконної протидії протестним акціям в період листопада 2013 – лютому 2014 року зібрало докази причетності керівників органів внутрішніх справ до організації здійснення силової операції правоохоронних органів з 18 на 19 лютого 2014 року з метою розгону учасників акцій протесту на Майдані Незалежності», – йдеться у повідомленні.

За результатами розслідування повідомлено про підозру колишньому виконувачу обов’язків начальника Головного управління МВС України в місті Києві та його заступнику – начальнику громадської безпеки ГУ МВС України у Києві.

Їх підозрюють в «організації штурму Майдану в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року та відданні наказу на таку операцію, у результаті чого внаслідок протиправного застосування фізичної сили та спеціальних засобів працівниками правоохоронних органів були вчинені вбивства 13-ти громадян та спричинені тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості понад 130 особам».

Дії підозрюваних кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 41, ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 365 КК України.

Підозрювані оголошені у розшук.

 

Loading...