Новини » Львів 30 березня, 2015, 15:43
На Львівщині попрощалися із загиблим десантником Віктором Бражнюком

28 березня у Бродах в храмі Різдва Пресвятої Богородиці прощалися із військовослужбовцем 80 аеромобільної бригади Віктором Бражнюком, який загинув у зоні АТО на початку вересня 2014 року.

Попрощатися з героєм прийшли рідні, бойові побратими, працівники швейного підприємства, де працює мама героя.

Військовослужбовці Бродівського гарнізону і учні бродівських ЗОШ створили живий коридор слави герою. Панахида за загиблим була відправлена священиками всіх християнських конфесій міста. Про це повідомив кореспорндент ІА ZIK з посиланням на дані Бродівської РДА.

Похоронна процесія прослідувала на міське кладовище, де на місці почесних поховань, поряд з іншими загиблими учасниками АТО, знайшов місце останнього спочинку боєць 80-ї аеромобільної.

Його бойові побратими в прощальному слові зазначили, що Віктор Бражнюк загинув як справжній герой, патріот під час виконання бойового завдання, до кінця виконавши свій обов'язок із захисту кордонів держави. Батько героя Михайло Бражнюк подякував бойовим товаришам сина за підтримку та зі сльозами на очах побажав «Хай береже Господь вас і ваших батьків».

Поховали героя під звуки Державного гімну України у виконанні військового духового оркестру і залпи військового салюту на його честь.

Довідка ІА ZIK.

Віктор Бражнюк був мобілізований наприкінці липня 2014 р. 26 серпня зі своїм підрозділом був переведений під Новоайдар. З 2 по 4 вересня брав участь у боях. Загинув 5 вересня, місце загибелі біля с. Весела Гора. Останки були доставлені 8 вересня в морг. Поховали 2 жовтня в Старобільську поряд з іншими 19 загиблими побратимами. Задля ідентифікації останків була проведена ДНК-експертиза.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:36 :44