Новини » Львів 27 березня, 2015, 21:52
У Стебнику не хочуть об’єднувати школи, кошти заощадять за рахунок заходів енергозбереження

У міській раді Стебника засідала комісія з питань оптимізації, яка підбила підсумки перевірки навчальних закладів. Присутні зійшлись на тому, що школи міста повинні функціонувати в звичному режимі та висловились проти об’єднання ЗОШ №11 та ЗОШ №18.

 

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Члени комісії вважають, що економити кошти для утримання шкіл потрібно в інший спосіб, зокрема, запроваджуючи заходи з енергозбереження: встановлення автономних котелень, утеплення фасадів, заміну вікон на пластикові.

Остаточне рішення щодо цього має прийняти сесія Дрогобицької міської ради, на якій буде розглянуто питання оптимізації шкільних навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника.

Нагадаємо, що розпорядженням Стебницького міського голови Василя Пецюха була створена спеціальна комісія для вивчення матеріально-технічного, навчально-виховного та санітарного стану шкіл, внесення пропозицій щодо їх оптимізації. Комісія провела обстеження навчальних закладів № 6, 7, 11, 18.

Як відомо, Дрогобицька міська рада, в підпорядкуванні якої перебувають школи Стебника, вирішила скоротити видатки на їх утримання. На даний час затрати на функціонування шкільних навчальних закладів в місті калійників перевищують виділені з Державного бюджету субвенції на 1,4 млн. грн.

У стінах стебницької мерії відбулась зустріч міського голови та секретаря ради з представниками шкіл міста, на якій були заслухані пропозиції керівників навчальних закладів щодо шляхів вирішення проблеми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-17 17:34 :39