Новини » Львів 27 березня, 2015, 19:34
Проект «Відкрите небо» почне реалізовуватись у Львові

Пілотний проект «Відкрите небо» почне реалізовуватись у Львові найближчим часом

Про це повідомив народний депутат ударівець Ярослав Дубневич у своїй сторінці в мережі Facebook.

Депутат відзначив, що на виїзному засіданні, яке відбулось минулого тижня у Львові, парламентський Комітет з питань транспорту підтримав реалізацію пілотного проекту «Відкритого неба» в аеропорту Львів.

«Уже проглядаються перші результати виїзного засідання транспортного комітету ВРУ, яке відбулось минулої п’ятниці у Львові. Тримаємо кулаки – Міністерство інфраструктури ось-ось має вийти на рішення, згідно якого небо для аеропорту Львів імені Данила Галицького буде відкрито», – повідомив Ярослав Дубневич.

Обранець, також, наголосив на важливості цього законопроекту для Західного регіону та для Львова: «Чому це дуже важливо для Львова? В першу чергу, це дасть можливість аеропорту Львів залучити бюджетні авіакомпанії Європи та світу. Галицька столиця вчергове підтвердить та зміцнить свою позицію як європейських воріт України. Шкода, що цей крок здійснюється на фоні виходу з України компанії «Візз Ейр», але думаю, що нам вдасться спільними зусиллями переконати авіаперевізника, що в Україні бюджетні перевезення мають великі перспективи».

На думку депутата, під час реалізації проекту у Львові будуть підписані угоди, зокрема, і з лоу-кост компаніями, які б літали до Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 04:13 :28