Новини » Події 25 березня, 2015, 4:25
Оголошений у міжнародний розшук екс-глава МВС Захарченко в РФ став експертом з інвестицій

Оголошений у розшук екс-глава МВС Віталій Захарченко включений до складу експертної ради комітету Держдуми з власності, де буде займатись питаннями захисту майнових інтересів російських інвесторів за кордоном.

Про це «Известиям» розповів голова комітету Сергій Гаврилов, – повідомляє «Главком».

За його словами, колишній український чиновник, який оголошений у міжнародний розшук, буде надавати експертну допомогу при розробці законів, спрямованих на захист російських інвестицій, і сприяти поверненню незаконно виведених капіталів з Росії.

«Президент Росії Володимир Путін у своєму посланні відзначив необхідність посилення правового захисту російських капіталовкладень і власності за кордоном», – заявив Сергій Гаврилов. – В рамках діяльності експертної ради комітету роботу над відповідними законодавчими ініціативами запропоновано доручити Віталію Захарченку, який в даний час веде активну діяльність в держкорпорації «Ростех».

В даний час Захарченко працює радником російської державної компанії «Ростех». У січні екс-міністр презентував в Севастополі благодійний фонд «Південний Схід». Сам він зайняв у ньому посаду президента.

Наприкінці лютого 2014 Генпрокуратура України зажадала від МВС і Служби безпеки України протягом 10 днів затримати Віталія Захарченка, якого українські спецслужби звинувачують в «масових вбивствах мітингувальників майдану». Євросоюз, США і Канада включили Захарченко в списки високопоставлених українських чиновників, проти яких були введені фінансові санкції.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 06:30 :08