Новини » Події 16 березня, 2015, 23:30
Після України Путін «візьметься» за Балтію, – Кемерон

Важливо, щоб Захід протистояв російському президентові РФ Володимиру Путіну і накладав санкції, тому що «сьогодні це Україна, завтра – країни Балтії та інші країни в майбутньому».

Про це заявив прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон в інтерв’ю передачі BuzzFeedBrews, – повідомляє «УНІАН».

На питання співрозмовника про те, чи хотів би він, щоб президент РФ «пішов так чи інакше» Кемерон відповів, що «потрібно справлятися з тим, що маємо». «Немає ніякого протиріччя між тим, щоб підтримувати стосунки з Путіним і разом з тим мати жорстку позицію, як ми зробили це з санкціями через ситуацію в Україні», – сказав Кемерон.

Наразі Захід не може вирішити кризу в Україні з допомогою зброї, але може вплинути економічно, додав прем’єр.

«ЄС і США разом дуже сильні економічно. Росія потребує нас більше, ніж ми потребуємо її, так що ми повинні скористатися перевагою в наших економічних відносинах», – повідомив Кемерон.

За його словами, якщо Росія хоче бути «частиною світу XXI століття», вона повинна поважати кордони інших держав або у неї заберуть привілеї сучасного світу, такі як вільна торгівля, обмін інформацією, ідеями і так далі.

Кемерон попередив, що Путін може зіткнутися з санкціями, які матимуть неприйнятні фінансові та економічні наслідки для його країни протягом багатьох років у майбутньому.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-28 06:10 :26