Новини » Політика

Кремль готує для України на травень гримучу суміш антиурядових протестів, – нардеп

Прихильники Єдиної України у зіткненні з проросійськими демонстрантами у центрі міста Одеса 2 травня 2014. Фото: ZIK/EPA/SERGEY GUMENYUK

Кремль здійснює інформаційну підготовку нового етапу «русской весны-2», результатом якої, за задумом російських пропагандистів, мають стати масові протести в східних та південних областях України.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Андрій Левус.

«Для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в південно-східних областях України представниками російських ЗМІ готується й частково уже реалізується інформаційна кампанія з висвітлення невдоволення «корінних» мешканців Запорізької, Херсонської, Харківської та Одеської областей «прозахідною», «антисоціальною» політикою українського уряду.

Перші заходи такої кампанії «протесту» проведені спеціально для російських ЗМІ в Одесі. Тут соціальний бунт організовував «окупаційний блок» за участю «профспілок» та «портовиків». Кадри з повішеним опудалом Яценюка показали всі кремлівські канали. Мітингували й мутні «активісти» за «мир і справедливість» у Києві, активізувались совки в Харкові, робились сепаратистські вкиди», – розповів депутат.

Він відзначив, що такі «соціальні псевдопротести» триватимуть до травня включно. Пік –1-9 травня.

«Після цього, або паралельно, Кремль буде гнути нову лінію. В сюжетах демонструватимуться результати «соцопитувань», згідно з якими 60-70% населення зазначених областей підтримують «Новоросію» як альтернативу «київській руїні».

Тобто, до 9 травня ми отримаємо гримучу суміш антиурядових протестів, які на думку путіністів, мають завершитись поваленням влади та розпадом України», – наголосив Левус.

Він також нагадав, що дані щодо постановочні провокативні мітингів можна повідомити на гарячу лінію СБУ.

Loading...