Новини » Київ 8343

У Києві перед російським посольством Путіну встановили надгробок

Сьогодні, 15 березня, у Києві активісти «Автомайдану» встановили перед будівлею посольства Російської Федерації надгробок Путіну і заспівали знамениту в Україні та світі пісню про нього.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Мар’яна Шеремета, на гранітному пам’ятнику заввишки з метр викарбуваний портрет російського президента, де Путін схожий на Гітлера – з вусами та свастикою, є також роки його життя. На думку громадських активістів Києва Володимира Путіна не стало 12 березня.

«Останнім  часом в новинах з’являються матеріали про те, що Путін зник з екранів, відмінив візити і ніде не з’являється.  Для «Автомайдану» Путін давно мертвий. Ідея виготовити такий пам’ятник і встановити його біля російського посольства виникла в нас уже давно, але зараз актуальний час, коли потрібно це зробити», – розповіла активістка Катерина Бутко.

Пам’ятник відкрили під оплески та вигуки «Слава Україні!». Автомайданівці також зазначили, що не могли не встановити надгробок  для людини, яка об’єднала Україну.

Біля надгробку активісти також поклали залишки російських градів, яких нібито немає на Сході України. Автомайданівці також зазначили, щодо президента Росії не дотримуватимуться традиції не говорити погано про померлих і заспівали про нього вже відому не лише серед українців, а  й у світі пісню про Путіна.

Організатори встановлення надгробку Путіна також повідомили, що звернуться до КМДА з ініціативою узаконити пам’ятник на цьому місці.

Усі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Loading...
Loading...
Loading...