Новини » Львів 12 березня, 2015, 1:46
Група самбірських саперів знову поїхала в зону АТО

У зону АТО із військової саперної частини м. Самбора Львівської області для виконання бойового завдання виїхала група бійців, яку знову очолив підполковник Андрій Каршень. Більше місяця тому цей офіцер з підлеглими повернувся з Донбасу.

Про це сьогодні, 12 березня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Урочисто проводжали бійців рідні, друзі, молодь та представники міської влади. Благословив саперів та окропив освяченою водою священик отець Микола Лисько. У подячній молитві духівник побажав повернутися живими та з перемогою над агресором.

Із щирими словами до саперів звернувся міський голова Тарас Копиляк. Він водночас передав їм 26 комплектів термобілизни, яку придбали для них працівники Самбірського приладобудівного заводу ВАТ «Омега».

Зраділи бійці дитячим малюнкам, які їм підготували і передали учні міських шкіл. Зазвичай такі роботи вояки носять на грудях разом із захисними пластинами бронежилетів і вважають їх своїми оберегами.

Нагадаємо, що це вже дванадцята ротація самбірських саперів за час агресії Росії на сході України. У зоні бойових дій ця військова частина втратила шістьох бійців, серед яких і підполковник Вадим Сюский.

На міському цвинтарі новітнім героям – захисникам територіальної цілісності України, вдячні земляки мають намір спорудити сучасний Меморіальний комплекс.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 06:54 :14