Новини » Політика 10 березня, 2015, 8:39
УПЦ Московського патріархату заявляє, що не визнавала Крим за Росією
Храм УПЦ (МП) у Сімферополі
Храм УПЦ (МП) у Сімферополі

Українська православна церква (Московського патріархату) не визнала Крим частиною Росії і не передавала майно кримських єпархій на баланс Російської православної церкви.

Про це йдеться у заяві юридичного відділу УПЦ (МП), пише Радіо Свобода.

«8 березня 2015 року на телеканалі «1+1» у програмі «ТСН. Тиждень» була розповсюджена неправдива інформація про нібито передачу «частину прав та майна двох єпархій УПЦ (МП) у Криму Російській церкві».

Дана інформація не відповідає дійсності, так як жодних рішень про зміну підпорядкування та передачу майна єпархій УПЦ, які розташовані на території Криму, Синод не ухвалював. Єпархії, що розташовані на території АР Крим, і надалі входять до складу УПЦ та мають пряме підпорядкування Митрополиту Київському і всієї України», – мовиться у повідомленні юридичного відділу УПЦ (МП), опублікованому у понеділок, 9 березня.

8 березня у програмі «ТСН. Тиждень» було продемонстровано документи, що найвищі керівники УПЦ (МП) юридично визнали Крим частиною Росії, передавши усе майно двох кримських єпархій на баланс Російської православної церкви (РПЦ).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-01 15:30 :53