Новини » Львів 6 березня, 2015, 16:27
Сьогодні на маршрути Львова не виїхав 51 автобус. У ЛМР реагують попередженнями
Фото: ZIK
Фото: ZIK

У четвер, 5 березня, на автобусні маршрути Львова не виїхало 77 машин, сьогодні – 51.

Про це 6 березня у коментарі IA ZIK повідомив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

«У зв’язку з тим, що ціна на паливо зменшилась, ситуація трішки покращилася. Вчора на автобусні маршрути у Львові не виїхало 77 машин. Сьогодні – 51 автобус», – розповів він.

Щодо погроз скоротити час роботи автобусів увечері до 21.00, то деякі перевізники, за словами Щира, допускають такі випадки.

«Сьогодні була інформація від ТЦ «Метро», що дійсно є така ситуація. Ми зараз це вивчаємо, проведемо моніторинг. Наступного тижня в управлінні транспорту організовуємо чергування по GPS-навігації», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку.

На запитання, як реагує управління на такі самовільні дії перевізників, чиновник відповів: «У кожному випадку, коли нам стає відомо, що перевізники порушують умови угоди, ми надсилаємо їм письмові попередження. Тільки попередження, адміністративного впливу на них не маємо, – підкреслив Віктор Щир. – Розірвання ж угоди з перевізником означатиме розірвання по всіх маршрутах. На сьогодні це важко зробити, оскільки треба буде знайти додаткові автобуси».

На уточнююче запитання, чи не думають в управлінні транспорту ЛМР про більш жорсткі методи впливу на перевізників, чиновник зазначив: «Якщо більшими темпами розвиватиметься наше комунальне підприємство і ми зможемо отримати для нього більше автобусів, можна буде ставити це питання більш жорсткіше».

Нагадаємо, 3 березня під час громадських слухань Віктор Щир повідомив, що щоденно під час кризи на маршрути міста виїжджає на 118-200 автобусів менше.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 09:54 :32