Новини » Львів 24 лютого, 2015, 12:44
На Самбірщині освятили пам’ятну дошку загиблому в зоні АТО Ігорю Добровольському

Учора на фасаді середньої школи с. Воютичі Самбірського району Львівської області відкрито та освячено пам’ятну дошку колишньому учневі Ігорю Добровольському – десантнику 80 аеромобільної бригади.

Рішенням сесії Самбірської районної ради цій школі присвоєно ім’я захисника територіальної цілісності України Ігоря Добровольського.

Про це сьогодні, 24 лютого, повідомив кореспондент IA ZIK.

У зоні АТО воютичанин пробув майже сім місяців. З побратимами визволяв Слов’янськ, захищав Луганський аеропорт, воював в інших гарячих точках. Загинув 16 серпня 2014 року біля Станиці Луганської. Міністр оборони України нагородив десантника Ігоря Добровольського пам’ятним знаком «За воїнську доблесть».

З нагоди відкриття меморіальної дошки відбувся реквієм за участі керівників району, батьків та рідних загиблого, вчителів, учнів школи, громадськості Воютич. До села віддати пошану приїхала група бойових побратимів Ігоря Добровольського.

У виступах наголошувалося, що у пам’ятній дошці колишній учень повернувся до школи, а його портрет на граніті завжди нагадуватиме хлопцям та дівчаткам про ганебну війну двадцять першого століття, яку на сході України розв’язала Росія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:39 :04