Новини » Події 24 лютого, 2015, 2:56
Каплін «накапав» правоохоронцям на газету «Вести» за антиукраїнську пропаганду

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка (БПП) Сергій Каплін звернувся до Служби безпеки України (СБУ), Генеральну прокуратуру України (ГПУ) і Міністерство внутрішніх справ (МВС) з вимогою перевірити, поширює Чи газета «Вести» антиукраїнську або сепаратистську інформацію.

Про це повідомляє прес-служба Блоку Порошенко.

«Щоденний тираж газети становить 350 тис. примірників, які поширюються в десятці українських міст. Це небувалий розмах для газети, яка роздається безкоштовно. З іншого боку, ми розуміємо, які є можливості через цю газету здійснювати пропаганду. Тим більше, що «Вести» пов’язували і з Курченко (екс-глава медіа-холдингу UMH Group Сергій Курченко. – «Гордон»), і з Януковичем-молодшим (син екс-президента України Віктора Януковича. – «Гордон»), з Арбузовим (екс-глава НБУ Сергій Арбузов. – «Гордон»), з Медведчуком (кум президента РФ Володимира Путіна, лідер Громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук. – «Гордон»). І вже не раз піднімалося питання, що «Вести» є рупором Кремля в Україні», – заявив Каплін.

У разі підтвердження цього факту Каплін просить притягнути винних до відповідальності.

«Мін’юст повинен буде скасувати реєстрацію видання, а суд – заборонити розповсюдження. Крім цього я звернувся до фіскальної службі, щоб з’ясувати, чи справно газета платить податки. Нарешті прийшов час встановити, звідки беруться мільйони на створення і роздачу газети», – зазначив Каплін.

У вересні 2014 року Служба безпеки України провела обшук в редакції газети «Вести» в Києві.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 23:05 :04